bony_plakat_malyProgress Promo zaprasza na pierwszą edycję “Bitwy o New York”. Impreza odbędzie się 18/11/2017, o godzinie 19:00 w klubie muzycznym New York (II piętro Las Vegas), mieszczącym się przy ul. Piotrkowskiej 62 w Łodzi. Główną nagrodą imprezy, przeznaczoną dla zdobywcy I miejsca jest  bilet (przelot) do Nowego Yorku (USA) + hotel 4 noclegi.

Regulamin Bitwy O Nowy York 

1. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada  2017 na  adres mailowy: progresspromo4elementy @gmail.com , bądź osobiście w dniu imprezy do czasu rozpoczęcia eliminacji (w mailu trzeba zawrzeć:
-imię
-nazwisko
-ksywkę
-wiek
-miasto)
2. W bitwie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie.
3.  Tematy bitwy są wcześniej przygotowane przez organizatorów.
4.  Zawodnicy podlegają ocenie przez jury w składzie trzyosobowym.
5. Przy ocenie zawodników jury uwzględnia: oryginalność, pomysłowość, poziom techniczny, wyczucie bitu, autoprezentację oraz reakcje publiczności.
6.  Zasady przeprowadzenia eliminacji oraz bitew ustala Organizator.
7.  Eliminacje rozgrywane są w systemie pojedynczych, 45 sekundowych wejść na temat.
8.  Główny etap bitwy zostanie rozegrany w systemie grupowym (dwie grupy po cztery osoby) – z eliminacji zostanie wyłonionych ośmiu, najlepszych zawodników.
9. W każdej bitwie zawodnicy mają po jednym, 45 sekundowym wejściu na temat, oraz po dwie, 30 sekundowe wymiany bez tematu.
10. W przypadku niezdecydowania Jury odnośnie werdyktu,  rozgrywana jest dogrywka.

11. Nagrodami są :
I miejsce –  Bilet (w dwie strony) do Nowy Jork (USA) + cztery noclegi w hotelu (dla jednej osoby).
II miejsce – 2h w profesjonalnym studio nagraniowym.
III miejsce –    Zgrzewka piwa Heineken
12. Organizator zobowiązuje się do realizacji nagrody głównej w postaci “Bilet (w dwie strony) do Nowy Jork (USA) + cztery noclegi w hotelu (dla jednej osoby)” w terminie od 18 listopada 2017 do 31 grudnia 2018.
13. Organizator zobowiązuje się do poniesienia kosztów uzyskania promesy, oraz udzielenia niezbędnego wsparcia w procesie uzyskania jej przez wygranego.
14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewenetualne komplikacje w przyznaniu promesy, oraz wizy po stronie zdobywcy nagrody głównej.
15. Organizator zobowiązuje się w wypadku nieotrzymania promesy przez zdobywcę pierwszego miejsca, do wypłacenia ekwiwalentu w wartości ogólnej do wysokości głównej wygranej.
16. Zdobywca I miejsca zobowiązuje się do realizacji nagrody głównej w terminie od 18 listopada 2017 do 31 grudnia 2018. Wygrany zobowiązany jest poinformować organizatora minimum dwa tygodnie przed planowaną realizacją nagrody głównej o owym fakcie.
17. Udział w imprezie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
18.  Organizator zastrzega sobie prawa do dokonywania zmian w powyższym regulaminie, którego podpisanie następuje w dniu imprezy.

Jury: Bonez, Oset, Kubinho
Prowadzenie: Bonez
Gramofony: DJ Te

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
clock
Clock Machine & Smoking Barrelz w Scenografii
wunderwave86
Wunder Wave 86 w Magnetofonie
lebowski-foto
Lebowski Plays Lebowski w New Yorku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*