20 września o godz. 19:30 w AOIA wystąpią Bisz/Radex. Wstęp: 35/45 zł.

Jeśli chcesz doświadczyć mocnych emocji. Jeśli chcesz usłyszeć swoje myśli. Jeśli chcesz spotkać odważnego i bezkompromisowego artystę. Jeśli chcesz zobaczyć, jaką twarz ma bunt. To przyjdź na koncert Bisza.

Silna hip-hopowa artystyczna osobowość Bisza gwarantuje emocje i mocny wgląd w rzeczywistość. Jego duet z Radexem jest bezkompromisowy. Autentyczny. Oryginalny.Fatalizm, nihilizm, słomki z bambusa. „To przeświadczenie o niemożliwości znaczącej zmiany jest dojmujące. Albo idziemy na wojnę ze światem, który tratuje nas swoim owczym pędem, czyniąc z nas śmiesznych bohaterów jednodniowego nagłówka, albo wymieniamy słomki na bambusowe i dbamy o ekologię swojej niszy, którą prędzej czy później i tak zaleje potop – czy to populistycznej polityki, masowej kultury czy naturalnych katastrof” – Bisz.

BISZ/RADEX to projekt Radka „Radexa” Łukasiewicza, lidera zespołu Pustki, i Jarka „Bisza” Jaruszewskiego, jednego z najbardziej cenionych polskich raperów. Debiutowali ponad dwa lata temu świetnie przyjętym albumem „Wilczy humor” (nominacja do Fryderyka, jedna z najlepszych płyt roku wg TVP Kultura). Ich drugi album, ukaże się we wrześniu. Zapowiada go singiel „Lascaux” do którego klip stworzył wielokrotnie nagradzany artysta, Kobas Laksa.

Support ZRB/FROSE

Zrb to reprezentant młodego pokolenia rapu, autor dwóch mixtape’ów: “Rymmistycyzm” i “Nie stać mnie LP”. Frose to jeden z ciekawszych producentów w naszym kraju, współpracujący z czołówką sceny hip-hopowej. Zrb i Frose wspólnie zagrają materiał z ich nadchodzącej płyty pt: Systematematyka, która ukaże się w wersji fizycznej, jeszcze w tym roku.

Wydarzenie zakończy plenerowa impreza towarzysząca. Osoby niepełnoletnie obowiązuje pisemna zgoda opiekuna.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Koncert Izabeli Trojanowskiej w BOK Lutnia
Celine Dion w Atlas Arenie
antowiak
I Recital ,,Dla Domu Sztuki” z udziałem Krzysztofa Antkowiaka

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*