burning16Cykl Burnig Down the House powraca do Klubu DOM. W czwartek, 19 października o godz. 19:30 wystąpią So Slow, Fleshworld i Dom Zły. Wstęp wynosi 15 zł.

So Slow to warszawski kwartet łączący w sobie rockową stabilność, surowość oraz zgrzytliwość z brudem, transowością, psychodelią i nieokiełznaniem. Teksty piosenek So Slow śpiewane są po polsku. Muzycy pochodzą m.in. z takich kapel jak Sunrise, The Band Of Endless Noise, Czerń, Iron To Gold, Daymares, Cast In Iron.

So Slow gra w składzie: Arek Lerch – perkusja, Łukasz Lembas – bas, Daniel Kryj – gitara, Michał Głowacki – voc, klawisz i sample.

Fleshworld z Krakowa powraca po ponad rocznej nieobecności na scenie. Poza zmianami w składzie, zespół poświęcił czas na przygotowanie kawałków, które znajdą się na nowej płycie, “The Essence Has Changed, But the Details Remain”. Nowy materiał odbiega stylem od dotychczasowych wydawnictw zespołu, ale jest zarazem kontynuacją podróży przez skrajności i kontrasty. Tym razem muzyka zwrócona jest w kierunku szybszego tempa, agresji i prostoty. Fleshworld wciąż nie przejmuje się konwencją, wciąż łączy i miesza najróżniejsze nurty w poszukiwaniu środków wyrazu, które pozwolą stworzyć spójną wizję, pełną niepokoju, nostalgii i buntu wobec otaczającego świata.

Dom Zły – Zespół został powołany do życia późną jesienią 2016 roku w Puławach przez osoby związane z takimi składami jak Kaldera, Weedcraft, The Feral Trees czy Words Mean Nothing. Dom Zły to wypadkowa ich fascynacji muzyką alternatywną oraz potrzeby wypowiedzenia się na temat otaczającej człowieka rzeczywistości.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lipali_20110521_1706592565
Lipali w Scenografii
Arszyn plays De Maria w Fabryce Sztuki
Musicmania_2012
Musicmania 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*