arianagrande31 maja i 1 czerwca w Atlas Arenie wystąpia Ariana Grande. Bilety kosztują od 199 zł. W przeciągu niecałego roku, Ariana Grande znalazła się dwukrotnie na szczycie Billboard Top 200 – z albumem “Yours Truly” i kolejnym, wydanym  w 2014 roku, “My Everything”.

Pokryty platyną album „My Everything” zdobył nominację do nagrody GRAMMY  w kategorii „Best Pop Vocal Album”, a pochodzący z niego megahit “Problem” pokrył się wielokrotną platyną w wielu europejskich krajach. Po wydaniu singla „Problem”, Ariana stała się “najmłodszą kobietą, której utwór sprzedał się w liczbie 400 tysiącach egzemplarzy w pierwszym tygodniu”. Singiel okazał się również 5. najlepiej sprzedającym się kobiecym singlem digitalowym oraz 9. najlepiej sprzedającym się w historii.

W 2016 roku Ariana zaprezentowała ciepło przyjęty przez krytyków album “Dangerous Woman”, promowany przez singiel o tym samym tytule, który zdobył pierwsze miejsce na obu listach iTunes – Overall Top Songs Chart I Top Pop Songs Chart – w kilka minut po premierze. Dziś jest jedną z najchętniej słuchanych artystek na Spotify’s Top 10 z ponad 28 milionami odtwarzanych piosenek w miesiącu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
29lipca_041
LDZ Alternatywa: Misa Ff
depeche_mode_zagrali_w_odzi_foto_20100211_1683921410
Koncerty w Łodzi – luty 2018
concretehills
Concrete Hills w Andrzeju, nie denerwuj się

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*