W poniedziałek, 28 września o godz. 20:30 w Wytwórni wystąpi Andrzej Piaseczny. Bilety (miejsca siedzące, numerowane): 179 zł.

Muzyk wykona swoje największe przeboje. Nie zabraknie zatem piosenek z repertuaru zespołu Mafia, którego Andrzej Piaseczny był frontmanem, tych nagranych we współpracy z Robertem Chojnackim i Sewerynem Krajewskim, jak również w pełni solowych przebojów. Po prostu THE BEST!

Andrzej Piaseczny – jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Jest laureatem wielu nagród publiczności – m.in. Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca przebojów: “Imię deszczu”, “Niecierpliwi”, “Prawie do nieba”, “Chodź, przytul, przebacz”, “Rysowane Tobie” czy “Śniadanie do łóżka”. Niedawno świętował 25-lecie działalności scenicznej. Z tej okazji ukazała się koncertowa płyta artysty, będąca zapisem jubileuszowej trasy. Album “25+” promują single “Czekając na sobotę” i “Słowa”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Tapas Music Festival – Damian Ukeje, Limboski
Symphonica_FFpress5
Symphonica w Teatrze Muzycznym
wunderwave85
Wunder Wave 85 w Magnetofonie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*