Andrea_BocelliJeden z najwybitniejszych tenorów w dziejach światowej muzyki – Andrea Bocelli,  wystąpi 29 kwietnia w łódzkiej hali Atlas Arena w Łodzi. Będzie to drugi w Łodzi, oprócz zapowiadanego na lipiec występu Eltona Johna, koncert w ramach cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”.

Andrea Bocelli słusznie nazywany jest Królem tenorów. To najlepiej sprzedający się artysta w historii muzyki klasycznej. Do tej pory nagrał 13 albumów studyjnych i każdy z nich sprzedał się w liczbie ponad 70 milionów egzemplarzy na całym świecie. Wraz z Angielką Sarą Brightmann stworzył jeden z najsłynniejszych duetów wokalnych. Mowa oczywiście o balladzie Time to Say Goodbye, która poruszyła miliony słuchaczy na całym świecie.

W Łodzi Bocelli pojawi się w towarzystwie prawie siedemdziesięcioosobowej orkiestry symfonicznej oraz z sześćdziesięcioosobowym chórem. – Artyście będą także towarzyszyć specjalni goście. W rezultacie bez wątpienia będzie to prawdziwy muzyczny spektakl – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, drugiego obok Radia Złote Przeboje organizatora imprezy.

Sprzedaż biletów na koncert ruszy 26 stycznia o godzinie 12.00. Ceny wejściówek wahają się od  190-399 zł (trybuny), 450-750 zł (parkiet) i 799 zł (pakiet VIP, który zawiera: bilet na koncert; bary serwujące drinki; bary z winem; alkoholowe cocktaile oraz poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu, który zawierać będzie wybór starterów typu “finger food”, ciepłe jak i zimne przekąski, bar sałatkowy, desery, bary piwne, napoje bezalkoholowe, kawę i herbatę). Bilety będzie można nabyć poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci salonów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

/fot. materiały prasowe

Zobacz także:

Elton John wystąpi w Łodzi

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
laj9
Letnia Akademia Jazzu 2016 – informacje
Pendragon w Magnetofonie – odwołane
lukaszbroda
Łukasz Broda w 6. dzielnicy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*