Agata_Kurzyk_SzafaW poniedziałek, 9 czerwca o godz. 20 w Klubie Szafa rozpocznie się koncert Agaty Kurzyk. Wstęp: 15 zł (bilety do kupienia w klubie lub na Biletomat.pl)

Czy można połączyć klasyczne piękno wiolonczeli z elektroniką? Czy z jednego instrumentu można wydobyć brzmienie i dynamikę całej orkiestry? Jak kobiecość, subtelność i wrażliwość wyraża się w zderzeniu z siłą nowoczesnej technologii?

Dzięki zastosowaniu techniki zapętlania motywów przy użyciu loopera Agata Kurzyk udowadnia to. Warstwa dźwiękowa rozrasta się wielogłosowo. Rytmy i współbrzmienia, które się na siebie nakładają, przenoszą słuchacza w inny wymiar akustyczny.

Agata Kurzyk – Zwyciężczyni finałów Europy Wschodniej konkursu BOSS Loop Contest (Budapeszt 2012). Laureatka Nagrody Stoff dla Najlepszego Artysty festiwalu Sopot Fringe Festiwal 2012. Gość specjalny Stoff Fringe Festiwal/Sztokholm 2013. Ubiegłoroczna stypendystka Urzędu Stołecznego Miasta Warszawa. Jedyna kobieta na looperowych mistrzostwach świata w Anaheim/LA/USA.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dreads_2010_lodz
Piraci z Vancouver płyną do Łodzi
Wunder Wave 91: Agnostic Front, Billy Bio, Fight Them All
Hash Coookie w TU

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*