cvirŁódzkie Charaktery oraz Soda Underground Stage zapraszają na koncert Adi Nowak & barvinsky. Początek 12 stycznia o godz. 21:30 (otwarcie drzwi o godz. 20). Bilety kosztują: 30/35/40 zł.

Adi Nowak to nietypowy raper z Poznania, który przykłada ogromną wagę do warstwy lirycznej swoich tekstów, umiejętnie poruszając się po typowych ludzkich sprawach i damsko-męskich relacjach, nie zapominając o zabawie słowem, w której nie ma sobie równych.

Debiutancka epka „Nienajprawdziwsze” znienacka zatrzęsła krajową sceną, aby w krótkim czasie wygenerować miliony odtworzeń i zwrócić na niego uwagę szerokiej gamy słuchaczy, mediów muzycznych, stacji radiowych, legendarnej wytwórni Asfalt Records, a nawet innych raperów doceniających unikatowy styl Adiego – sam Quebonafide wspomniał go nawet w utworze Znaki Zapytania a mem „Quebo do dziś żałuje” opanował komentarze na youtube. Po debiutanckiej epce wydał dobrze przyjęty album VR w Asfalcie, w którym rozliczył się z przeszłością i napotkał na swojej drodze szeroko uzdolnionego artystę z Łodzi o ksywie barvinsky. Muzyczna chemia zaowocowała wspólnym albumem “ĆVIR”, który ujrzał światło dzienne 10 listopada 2017 roku nakładem Asfalt Records.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Stare Dobre Małżeństwo w Teatrze Muzycznym
Sławek Uniatowski w Teatrze DOM
oly
Oly przy Pogonowskiego 45

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*