zdjecie-1-autor-kobaru18 grudnia o godz. 20 w Bedroomie rozpocznie się koncert formacji Acid Drinkers. Jako support pojawi się Siq. Bilety: 40 zł (przedsprzedaż)/ 50 zł (w dniu koncertu) do zakupienia: “Strefa Biletów” ul. Piotrkowska 59 , KOLDECURE ” Pub Łódź Kaliska ” ul. Piotrkowska 102; w godz 15 00 – 19 00 tel. 602214751, Bedroom Club, Moniuszki 4a.

Acid Drinkers nie potrzebują specjalnego pretekstu, tłumaczeń i uzasadnień. Odwieczne prawo ich natury wskazuje na jedno- jesień i zima od ponad ćwierć wieku oznaczają trasę koncertową! W tym roku jej nazwa mówi sama za siebie. „Headbanger’s Delight Tour” zapowiada się jako czysta radość z grania i spotkania z fanami w klubach w całej Polsce! „Trzeba im brutalnie dopieścić uszy”- komentuje trasę lider zespół Tomasz „Titus” Pukacki.

Koncerty Acid Drinkers słyną z niesamowitej dawki energii, która przepływa między publicznością, a zespołem. Dla wielu fanów to prawdziwe muzyczne święto i obowiązkowy punkt w koncertowym kalendarzu. Bogaty dorobek artystyczny zespołu gwarantuje, że każda trasa różni się od poprzedniej. Ku uciesze fanów dawno niegrane rarytasy wracają do łask, a kultowe utwory, bez których publiczność nie pozwoli skończyć koncertu, brzmią świeżo i porywają tłum, jak za pierwszym razem.

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 16 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
depeche
Ogólnopolski zlot fanów Depeche Mode 2016
szumlas
Piotr Szumlas w Cafe Bar Poczekalnia
zgierz
Zgierz City Of Power

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*