Tawerna-10-urodziny-plakatRestauracja Tawerna Pepe Verde świętuje w tym roku 10. urodziny. Z tej okazji zaprasza na pięć niezwykłych koncertów i kolację degustacyjną z wyjątkowymi gośćmi. Na przełomie sierpnia i września, mieszcząca się na Rynku Manufaktury restauracja Tawerna Pepe Verde świętowała będzie swoje 10 urodziny. To będzie naprawdę niezwykłe przyjęcie urodzinowe – dwa tygodnie bezpłatnych koncertów, pysznego jedzenia, specjalnych ofert i promocji oraz wyjątkowa kolacja połączona z degustacją wina.

W restauracji zagrają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Świętowanie urodzin rozpocznie 25 sierpnia Muniek Staszczyk i Przyjaciele. Lider zespołu T.Love zagra akustyczny koncert dla gości restauracji. Trzy dni później (28 sierpnia) w lokalu wystąpi łódzki zespół Bielas i Marynarze, a 2 września zagra znany aktor i muzyk Lech Dyblik. W środę, 7 września w Tawernie będzie można posłuchać akustycznego koncertu Artura Gadowskiego, muzyka rockowego i wokalisty znanego zespołu Ira. Cykl koncertów zakończy występ zespołu Blue Cafe, który zagra w restauracji 8 września.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 20.00. Wstęp jest bezpłatny, a restauracja zachęca do dokonywania rezerwacji osobiście lub telefonicznie pod numerem: 42 630 88 98 lub 42 630 88 22.

To jednak nie koniec urodzinowych atrakcji. W niedzielę, 4 września, w Tawernie Pepe Verde odbędzie się niezwykła kolacja połączona z degustacją win, którą poprowadzą Robert Makłowicz i Piotr Bikont. To wyjątkowa okazja, aby posłuchać ciekawych opowieści dwóch wielkich miłośników jedzenia i wina. Podczas wieczoru podanych zostanie 6 dań inspirowanych kuchnią dalmatyńską, której Robert Makłowicz poświęcił swoją ostatnią książkę – „Dalmacja. Książka kucharska.”. Wydawnictwo będzie można kupić w restauracji.

Udział w kolacji kosztuje 129 zł od osoby, a rezerwacji dokonywać można osobiście w restauracji lub telefonicznie pod numerem: 42 630 88 98 lub 42 630 88 22. W ciągu dwóch urodzinowych tygodni w Tawernie Pepe Verde czekają na gości również inne atrakcje. Specjalne menu, promocje i sentymentalne podróże w czasie.

Harmonogram koncertów:
25 sierpnia – Muniek Staszczyk i Przyjaciele
28 sierpnia – Bielas I Marynarze
2 września – Lech Dyblik
7 września – Artur Gadowski
8 września – Blue Café

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
nlp_plakat
Proletaryat, Luxtorpeda, Noko w Dekompresji
brudne
Ścieżka zdrowia w Klubie DOM
kult
Kult w Klubie Wytwórnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*