EWElektryczny Węgorz od 10 lat skutecznie zaraża nas swoim muzycznym wariactwem. Jest bez wątpienia najbardziej szalonym artystą na łódzkim, (a pewnie też i ogólnopolskim) podwórku. Już w najbliższy piątek (26 października) wystąpi w klubie Bagdad Cafe, by uczcić mijającą dekadę urzędowania na scenie. Obłędna zabawa do rana gwarantowana!

Węgorz jak zwykle zagra na żywo… ale z playbacku. Rozgrzać kości przed kluczowym szaleństwem pomogą dje: Mc Persona Grata, 8rolek oraz Eddie Rebel. Z głośników wydobędzie się zatem mieszanka disco, electro i house’u na najwyższym poziomie. O oprawę wizualną całego widowiska zadba Jerem.

Jubilat zapowiada, że jego koncert będzie “surowy muzycznie, głośny, groteskowy, kiczowaty i dresowy”. W secie pojawią się zarówno hity, których na żadnym występie Węgorza zabraknąć nie może (tytułów chyba nie trzeba podawać), ale będzie też kilka niespodzianek.

Pamiętajcie, aby założyć kolorowe, odblaskowe i niecodzienne stroje. W końcu “modnie ubrać się jest okazja” i to nie byle jaka!

Line-up imprezy przedstawia się następująco:

21.00 Eddie Rebel i 8Rolek
23.30 Mc Persona Grata
00.00 Elektryczny Węgorz
02.00 8Rolek i Eddie Rebel

Start: 21:00

Wstęp: 12zł

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Event_Horizon_Festival-plakat
Event Horizont Festival 2014 – informacje
bonusrkp
Bonus RPK w Krańcoofce
dasmoon
Das Moon w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*