mwtlgo24 kwietnia o godz. 21 w Foto Cafe 102 rozpocznie się pierwsza edycja imprezy muzycznej Music When The Lights Go Out. Na scenie pojawią się: Elian Dalmasso, Danny Halpin i Dom Rosenfeld. Wstęp jest wolny. Patronem medialnym akcji jest Plaster Łódzki.

Elian Dalmasso – urodzony w Paryżu wyemigrował do Wielkiej Brytanii, by tam rozpocząć swoją karierę muzyczną. Multiinstrumentalista, piosenkarz, poeta starający się połączyć ludzi poprzez muzykę, szukający dźwięków do przekroczenia zbiorowej nieświadomości.

soundcloud.com/eliandalmasso

Dom Rosenfeld – angielski piosenkarz, gitarzysta i tekściarz. Swoją muzykę nazywa akustycznym popem.Występuje jedynie solowo. Z każdym koncertem staje się coraz bardziej zauważalny na londyńskiej scenie.

soundcloud.com/domrosenfeld

Danny Halpin – brytyjski artysta śpiewający z północnym akcentem. Kilka miesięcy temu opuścił ukochaną północ na rzecz przepełnionego muzyką Londynu. To właśnie z tego miasta czerpie inspiracje i tu rozwija się jako muzyk.

Uwaga! Jeżeli sam chciałbyś wystąpić na kolejnym wieczorze z cyklu MUSIC WHEN THE LIGHTS GO OUT skontaktuj się z organizatorką – lillywhite.promotions @gmail.com.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
freedomjazz
Freedom Jazz Festival 2017 – informacje
amour
Amourette akustycznie w Żarty Żartami
larrysaxband
Larry Sax Band w New Yorku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*