lordofthe19 listopada o godz. 19 w Filharmonii Łódzkiej rozpocznie się koncert Lords of the Sound – Oscar Music Awards.

Orkiestra „Lord of the Sound” nieustannie zaskakuje widza, pojawiając się w coraz to nowszych wcieleniach, ale wizytówką tego mistrzowskiego zespołu pozostaje zdecydowanie muzyka filmowa. Przed nami wyczekiwany od lat program Oscar Music Awards, w którym – poza utworami uhonorowanymi najbardziej prestiżową na świecie nagrodą filmową – znalazły się kompozycje z produkcji nominowanych do Oskara w kategorii „Najlepsza muzyka filmowa”.

Już niebawem zabrzmią dla Was symfoniczne odsłony kultowych realizacji: Piąty Element, HarryPotter, Piraci z Karaibów, Władca Pierścieni, Avatar, Grawitacja, Zapach kobiety, Gwiezdne wojny, Nienawistna ósemka, Mad max, Matrix, Titanic, Gladiator, 007 James Bond – Skyfall, Jak zostać królem, Grand BudapestHotel, Moulin Rouge, Incepcja czy Lista Schindlera.

Kolorowym dodatkiem tego koncertu będzie autorskie visualne show z elementami 3D, a dowcipne gagi dyrygentów i prowadzącego dodadzą smaku morzu pozytywnych emocji i dobrego nastroju.
Zapraszamy nie tylko na koncert – zachęcamy, by spędzić z nami znakomity wieczór i smakować muzykę na światowym poziomie w mistrzowskim wykonaniu orkiestry symfonicznej.

Dyrygenci: Witalij Fizer, Witalij Sarażyński
Produkcja: Andrzej Nowatorow

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_logo_A_www
Daj się usłyszeć. Startuje Konkurs Kompozytorski Grohman Orchestra
koncertmuzykifilmowej
Koncert Muzyki Filmowej w Atlas Arenie
alekino_lodz
Ale Kino! w Filharmonii Łódzkiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*