IMG_9482Tradycyjnie raz w roku Andre Rieu odwiedza Łódź. W piątek, 25 maja artysta po raz piąty wystąpił w Atlas Arenie. Jak zawsze towarzyszyła mu Johann Strauss Orchestra. Na scenie pojawiło się pięćdziesiąt osób.

Kariera holenderskiego skrzypka André Rieu trwa od ponad 30 lat – jest nie tylko świetnym artystą, jest po prostu “Królem Walca”. Tysiące fanów z całego świata – w tym pięć kontynentów – uwielbia jego przepiękne mieszanki walca z muzyką musicalową, operową i tę niezwykłą łatwość odsłuchu i dobrej zabawy.

Wieczory z André Rieu oferują doskonałą rozrywkę złożoną ze słynnych na całym świecie, romantycznych i emocjonalnych melodii, mnóstwa niespodzianek, dobrego humoru i wysokiej klasy międzynarodowych solistów.

André Rieu jest żonaty od ponad 40 lat. Wraz ze swoją żoną Marjorie mieszka w romantycznym zamku zbudowanym w 1452 roku w swoim rodzinnym mieście Maastricht w Holandii. Mają dwóch synów i pięcioro wnucząt.

Zobacz także:

Andre Rieu w Atlas Arenie (foto)

Andre Rieu w Atlas Arenie (foto)

Andre Rieu w Atlas Arenie (foto)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
swieto_uczelni2
70 lat Akademii Muzycznej w Łodzi
lodzgala
Gala Wiedeńska w Teatrze DOM
konkurs_kameralny_lodz_plansza
Finał Międzynarodowego Konkursu im. Kiejstuta Bacewicza w Łodzi
1 Komentarz
  • ewa
    26 maja 2018 at 16:00

    Pieknaaa impreza nawet nasza nieemocjonalna pupliczosc topila się jak wosk ,atmosfera bardzo ciepla . :Po prostu warto było tam być.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*