wow-plakat-2015Zbierajcie siły i szykujcie się na imprezowy maraton klubowy – nadciąga jubileuszowa edycja WOW! Wielkich Otrzęsin! W czwartek, 8 października z impetem wkraczamy w nowy rok akademicki, zaliczając najlepsze miejscówki na imprezowej mapie miasta.

Jeden bilet, wymieniony na otrzęsinową opaskę, otworzy przed Wami bramy najlepszych klubów z masą atrakcji, tysiącami studentów i epicką imprezą w doborowym towarzystwie, którą będziecie wspominać przez całe studia! Nieważne, czy dopiero co zdaliście maturę, czy macie już na karku kilka akademickich lat – start akademickiego roku nie może obejść się bez WOW!

W sześciu klubach w centrum Łodzi na uczestników czeka full atrakcji, a z okazji WOW! w każdym klubie możecie spodziewać się także  specjalnych promocji barowych.
★ Bedroom
ul. Moniuszki 4a

★ Klub Czekolada Łódz
ul. Piotrkowska 55
zagrają: DJ BARTECH i DJ TIMON

★ Glow Club
ul. Andrzeja Struga 8
zagra: DJ BAJO

★ Klub Siódemki
ul. Piotrkowska
zagra: DJ Mr. RAVI

★ Łódź Kaliska
ul. Piotrkowska 102

★ ShotMe by Gossip
ul. Piotrkowska 94

Bilety już wkrótce dorwiecie na uczelniach, w akademikach i punktach sieci Eventim (przedsprzedaż: 15 zł, w dniu imprezy: 20 zł).

WOW! Wielkie Otrzęsiny to cykliczna impreza, organizowana co roku w kilku największych miastach Polski. Jednodniowy festiwal klubowy został stworzony głównie z myślą o pierwszorocznych studentach, którzy chcą zapoznać się z życiem nocnym i studencką społecznością w poszczególnych miastach. Nie przeszkadza to jednak w integracji studentów starszych stażem czy innych wielbicieli clubbingu! Ideą WOW! jest jeden bilet, wymieniany na specjalną opaskę, która umożliwia uczestnikom odwiedzenie kilkunastu klubów z licznymi atrakcjami i niespodziankami. 10. edycja Wielkich Otrzęsin dotrze w tym roku do Wrocławia (30 września), Warszawy (7 października), Poznania oraz Łodzi (8 października).

WOW! Wielkie Otrzęsiny Łodzi – dołączcie do wydarzenia!
8 października 2015 (czwartek), start: 21:00
www.facebook.com/events/617141105056119/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
28.02_plakat_lodz
Drum’n’Bass Melody Back To The Roots
polish
Polisz Biznes Launch Party
burkayeatr
Burak Yeter w Teatr Club

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*