gsd

W roku Akademickim 2016/2017 – Gdańska Szkoła Disco* wraz ze swoim edukacyjnym programem na dobre „ruszyła” w Polskę. Tak jak dotychczas prezentowane materiały oscylować będą wokół soulowego brzmienia Philly i Motown, Nowojorskiego Post Disco, amerykańskich korzeni House w latach 80 i 90, szeroko pojętemu Balearic Beatowi oraz świeższym utworom odwołującym się stylistyką do klasyków gatunku.

W Łodzi GDS pojawi się 22 kwietnia od godz. 22 w Williamsburgu. Wstęp wynosi 10 zł.

Muzyczno/taneczne wykłady poprowadzą :

• Jazxing ( The Very Polish Cut Outs, Transatlantyk)
Jazxing to prężnie rozwijający się projekt z Gdańska, który zabłysnął swoim editem piosenki ‚A Może By’ zespołu Transport Band ze składanki The Very Polish Cut Outs. W 2016 nakładem wytwórni Transatlantyk ukazała się świetnie przyjęta epka Północ-Południe na której znalazły się kolejne dwa utwory duetu: KS Gruv i The Coast. Są również autorami utworów wydanych za pośrednictwem wytwórni Maćka Sienkiewicza – Father and Son Records And Tapes.

• Beautiful Monty (GSD)
Gdański Promotor i Dj nigdyś związany z projektami CuCumber oraz Hype Wax Design.

Studentów uprasza się o nie zabieranie ze sobą podręczników oraz przyborów do pisania, wymagany jest raczej ubiór luźny i nie krępujący ruchów.

*Gdańska Szkoła Disco, to muzyczny edukacyjny cykl uformowany w 2014 roku zrzeszający djów i producentów pochodzących z trójmiasta i okolic.
Przewodnią ideą GSD jest popularyzacja klasycznych brzmień z pogranicza stylistyk Disco/Deep/House/Balearica.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1czeko_logo_FINAL_Small2
Czekoladowo w Lutym
12476733_1223685760981754_1732203315_o
Sonic Trip & Weekenders w Lordi’s
dual
Big Best Birthday Party

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*