bse_24W ostatni dzień listopada w Klubie Wytwórnia wielka gratka dla wielbicieli clubbingu, drum’n’bassu – impreza z udziałem Black Sun Empire.

Black Sun Empire to artyści reprezentujący wszystko, co najlepsze w ciemnych odmianach drum’n’bassu. Współtworzą go pochodzący z Holandii bracia Milan i Micha Heyboer oraz Rene Verdult. Jako DJ’e i producenci działają już od 1993 roku. Dopiero po kilku latach żmudnych poszukiwań, wyklarowali swój styl i zdecydowali się działać jako BSE. Przez wszystkie lata twórczości, poza licznymi singlami, wydali cztery pełne albumy, dzięki którym zyskali uznanie sięgające daleko poza granice Niderlandów. Ich produkcje są doskonałym przykładem wszechstronności, przy ciągłym utrzymaniu własnego, niepowtarzalnego stylu.

Black Sun Empire współpracuje z takimi artystami, jak Noisia i State of Mind. Prowadzą własne wytwórnie płytowe (BSE Recordings, oBSEssions, Shadows of The Empire), wciąż pracując nad nowym materiałem i występując na całym globie, przez co zyskują miano jednej z najbardziej pracowitych grup.

/fot. Maciej Zdunowski

Zobacz także:

Status & Dream Mclean wystąpili w Wytwórni (foto)

VChamps Mistrzostwa Polski DJ (foto)

Innovation in the Lodz 2010 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
L’tronica Festival 2018 Survival Edition
ravekjavik18
Ravekjavik 2018
I Need Drum & Bass Festival

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*