baaforkids25 grudnia od godz. 21 zapraszamy do klubu DOM (Piotrkowska 138/140) na wyjątkową Świąteczno-Mikołajkową imprezę, na której dzięki muzyce pomożemy tym, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia. Jest to już piąta impreza z serii ”Bass For Kids”, podczas czterech poprzednich wydarzeń udało się zebrać ponad 12000 zł, które w całości przekazano na zakup niezbędnych produktów do życia codziennego, których dzieciom zawsze brakuje.

Dochód z biletów zostanie przekazany na” DOM DZIECKA DLA MAŁYCH DZIECI” mieszczący się w Łodzi przy ul. Drużynowej 3/5. Cena Biletu to jedyne 15 zł, ze zebranych pieniędzy delegacja składającą się z Dj i Mc razem zawiezie najbardzej potrzebne produkty do Domu Dziecka. Podczas wydarzenia licytować będziemy również różne przedmioty.

– Na Drużynowej obecnie mieszkają same noworodki i niemowlaki – do 1 roku. Jest ich bardzo dużo. Dzieci przebywające w Domu Dziecka są pozbawione właściwej opieki ze strony biologicznych rodziców. Wszelkimi siłami staramy się stworzyć im jak najlepsze warunki wzrostu i rozwoju .Brakuje nam w związku z tym przede wszystkim pampersów, kremów do pielęgnacji , smoczków i butelek, mleka modyfikowanego, gotowych posiłków . Gdybyście zechcieli w tym zakresie wspomóc nasze dzieci , bylibyśmy ogromnie wdzięczni. Serdecznie dziękuję za pamięć o naszych dzieciach – dyrektor Domu Dziecka, Ewa Seweryńska.

Na imprezie zagra cała dobrze wam znana łódzka ekipa Dj i Mc. Wszyscy Artyści na tej imprezie występują charytatywnie i na pewno zapewnią wam sporą dawkę różnorodnej muzyki.

Na Imprezie wystąpia:
AKIRA / MANIAC / MONO (BURNING LION)
NEFTI VS ONEPLAYZ (PIANOHOLIX
DERBY / MTHZ / MC GOOFYMAN / MC KWADRAT (ALLTIMERS)
ADAMFORMAT(175 BPM)
ALIEN
CHARLY
DUB U
GREG SIN KEY
KASPER (WEEKENDERS)
KRUSTY
MIKEE
SINUSOYDA
ZORAK !SPECIAL BEATBOX SHOW!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
prodigy
The Prodigy Night Official w DOMu
2lapies
Gourmandise nr 1 w La Pies (foto)
lunac
LUNA-C w Lordi’s

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*