Za nami koncerty pod hasłem Soundedit Spotlight. Młodzi, utalentowani muzycy mają szansę zaprezentować się w profesjonalnym studiu, także mają szansę wystąpić podczas uroczystej Gali Festiwalu Soundedit, w tym roku – 26 października w Klubie Wytwórnia.

Na zakończenie, 19 października wystąpili: LOR oraz Black Radio. Wcześniej na scenie pojawili się: Oreada i Agata Karczewska – 11 października, Pola Chobot & Adam Baran oraz Empati – 12 października, SABINA i Mona polaski – 18 października.

LOR zadebiutowały trzy lata temu utworem „Windmill”. Jako nastoletnie dziewczyny od razu zwróciły uwagę kilkuset tysięcy użytkowników YouTube’a, ale też dziennikarzy i promotorów, co zaowocowało występami w Dzień Dobry TVN i festiwalowym debiutem na Spring Break Showcase w Poznaniu. W 2019 r. wydają debiutancki album. Black Radio to zespół z Łodzi, założony w 2008 r. Ma na koncie płytę „Gasoline Planet”, ponad 150 koncertów, w tym na Dużej Scenie Przystanku Woodstock i Jarocina. Finaliści IX edycji „Must Be The Music” oraz laureaci wielu ogólnopolskich festiwali muzycznych.

/fot. Plaster

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_2035_DxO
Raz Dwa Trzy w Wytwórni (foto)
IMG_0143
Maleo Reggae Rockers w Scenografii (foto)
DSC_0493
Freedom Jazz Festiwal – dzień 2 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*