DSCF0427_CopyOpen Hair Festival to niebywała szansa na spotkanie z gwiazdami światowego formatu. Na zakończenie drugiego festiwalowego dnia publiczność rozgrzał energetyczny koncert polskiego artysty reggae, Kamila Bednarka.

Kamil Bednarek to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich muzyków.  Do Sieradza przyjechał na specjalne życzenie publiczności i ta go nie zawiodła. Bawili się wszyscy- od najmłodszych do najstarszych fanów. Od mieszkańców Sieradza (a warto podkreślić, że to właśnie mieszkańcy pisali setki maili z prośbą, by zaprosić go festiwal i udało się!) po gwiazdy, które zjechały na Open Hair Festival 2014.

Na Facebooku Kamil ma ponad milion fanów. Większość swojego czasu spędza w trasie, ponieważ gra koncerty niemal codziennie. Sam jednak przyznaje, że to sama radość zwiedzać Polskę i dzielić się pozytywną energią. Tak było również tym razem. Kamil nie zawiódł publiczności- dał ponad 1,5 godzinny koncert, z którego płynęła moc pozytywnej energii, która udzieliła się każdemu. Kamil zaśpiewał piosenki ze swojej ostatniej płyty pt.: „Jestem”, na czele z flagowymi przebojami tj.: „Cisza”, „Could You be loved” czy „Chodź ucieknijmy stąd”, ale też przypomniał starsze, dobrze znane swoim fanom utwory takie jak „Dancehall quenn”, czy „Przyjaciel”. Na scenie przez kilka utworów towarzyszył mu  również przyjaciel Staff, z którym wykonał kilka numerów, m.in. znane większości „Jestem sobą”.

Zobacz także:

SOHF: Velvet (foto)

–  VI Sieradz Open Hair Festival – dzień 1 (foto)

SOHF: Bednarek (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Lilla_Veneda
“Stara Baśń” – premierowy utwór grupy lilaveneda
Maciej_Sikaa_20120902-9451
Maciej Sikała w Manufakturze (foto)
Odpoczno w Foto Cafe 102 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*