Myslovitz__Sjn_-_posterNiebawem minie rok od ich koncertowego debiutu, a już mają za sobą występ na jednym z najważniejszych europejskich festiwali muzycznych Heineken Open’er. W paździeriku czeka ich kolejna muzyczna przygoda: dwukrotnie wystąpią w Anglii u boku zespołu Myslovitz!

Sjón pojawi się 26 października w O2Academy w Liverpoolu i dwa dni później w londyńskim Coronet Theatre. Oprócz nich, w rolę supportu mysłowiczan wcieli się grupa The Fontana Instincts. Wyjazd młodych łodzian, którzy są w trakcie poszukiwania koncertowych sponsorów, wesprze portal Megatotal.pl.

Mimo zagranicznych wojaży zespół nie zapomina o swoich rodzimych fanach. Już 5 października grupa zagra w łódzkim klubie Lizard King. Jak zapewniją muzycy, na okoliczność tego występu, przygotowują dla swoich fanów dużą niespodziankę.

Zobacz także:

W ogniu pytań: Kacper Kaczmarek (Sjón)

W ogniu pytań: Bartosz Kaczmarek (Sjón)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Clock Machine w Scenografii (foto)
PA031872b
Plug&Play w Radiu Łódź (foto)
Koncert charytatywny dla Jacka w Hali EXPO (foto)
4 komentarze
 • Słone Dildo
  28 września 2012 at 22:41

  Tak, widać to po ilości występów klubowych zarówno na trasie wiosennej jak i zbliżającej się jesiennej. Nie mam nic do obecnego składu ale nie powinni występować pod szyldem Myslovitz. Rojas może i gwiazdorzył ale stanowił 40% wartości tego zespołu. Łatwo zauważyć to po projektach dodatkowych w których uczestniczył Rojas (np. Lenny Valentino) a reszta składu (Penny Lane, No No No, Kuderski solo) – nie ma co porównywać jakości.
  A Sjon fajnie, że koncertuje (nawet przed “Myslowic”) i cieszę się z tego. Przyczepiłem się tylko do tytułu, a dokładnie słowa “podbija”. W 2004 Myslo z Rojasem nie podbili to wątpię aby w 2012 podbił to niemal debiutujący Sjon.

 • Magda S.
  26 września 2012 at 13:09

  Myslovitz nie upada, wręcz przeciwnie, ma się całkiem nieźle, biorąc pod uwagę poważną roszadę w składzie. A co do dyskredytowania występu Sjón w roli supportu, to powiem jedno: od czegoś trzeba zacząć. Chłopaki nie nagrali jeszcze płyty, więc jak na moje oko chyba muszą mieć potencjał, skoro ktoś ich zauważył i zaproponował support.

 • Słone Dildo
  26 września 2012 at 09:38

  Rzeczywiście podbój Anglii. W dodatku jako support upadłego Myslovitz…

 • Ivan
  25 września 2012 at 00:18

  Dobrze, że chłopakom z Łodzi sie powodzi. Zajebista kapela. Nie mogę się doczekać koncertu w Lizardzie.
  Pozdro

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*