IMG_7394We wtorek, 23 maja w Śródmiejskim Forum Kultury – Domu Literatury zorganizowano recital Adama Wrzesińskiego pt. Tu, gdzie mnie nie ma…

Adam Wrzesiński od lat związany jest z tym miejscem. Jako aktor dał się poznać m.in. w spektaklach Teatru Dziewięćsił. Od niedawna prowadzi także własny Teatr Yeta.

Wokalista zaprezentował piętnaście utworów, głównie do słów Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory, a także Joanny Kulmowej, Grzegorza Turnaua, Rafała Kmity, Wiesława Dymnego i Bertolda Brechta. Mogliśmy usłyszeć m.in. Księżyc w misce, Pamięć, Pieśń bezsenną, Balladę o guziku, Szajbę i Balladę o późnej starości Don Kichota.

Podczas wtorkowego recitalu Adamowi towarzyszyły Aleksandra Skonieczna, Anna Szulc i Kinga Zajdel-Karasińska. Kierownikiem muzycznym i osobą odpowiedzialną za aranżacje była Teresa Stokowska-Gajda. Wspierały ją: Dagmara Kiełbasa, Julia Sałata, Ewa Stera i Dorota Stera.

Zobacz także:

3 in Bed Teatru Yeta (foto)

Adam Mortas i Encore w ŚFK (foto)

Pierwszy rok Philomelos (foto)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_0150
Mikrokolektyw w Bajkonurze (foto)
DSC_0117
Łona / Webber & The Pimps w Dekompresji (foto)
ladypank15
Lady Pank w Wytwórni (foto)
1 Komentarz
  • woland
    24 maja 2012 at 17:12

    Autorem tektsu jednej z piosenek jest Wiesław DYmny (notabene, mąż Anny Dymnej), a na scenie była Kinga Zajdel – Karasińska. 😀 Poza tym wszystko się zgadza 🙂

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*