2010-05-15_20-24-5815 maja w klubie Dekompresja zorganizowano „Rap for Trinity” – drugi z cyklu trzech koncertów „3R for Trinity Festiwal”. Każda z imprez ma charakter ewangelizacyjny. W sobotę wystąpili m.in. Pezet, Kasta i Molesta.

 
Od godziny 19 publiczność rozgrzewał zespół 52 Dębiec. Po nich na scenie pojawił się Małpa i zespól Raptem. Publiczność znacznie ożywiła się podczas występów Łona i Pokahontas, którzy porwali publikę do wspólnego śpiewania. Przykrym zaskoczeniem dla zgromadzonych fanów był brak długo oczekiwanego Don Guralesko. Raper z Poznania był wtedy z żoną na porodówce.
 
W związku z tym Waldemar Kasta wystąpił samotnie, wplatając między swoje utwory takie hity jak np. „Sweet Dreams”. Na zakończenie pożegnał wszystkich utworem Sztywnego Palu Azji „Wieża radości, wieża samotności” mówiąc, że to jest to co chciałby wszystkim przekazać. Następnie zagrał zespół Full Power Spirit, jednak zniecierpliwiona publika nie chciała już bisu domagając się Pezeta. Po krótkim filmiku o poprzednim koncercie „Reggae for Trinity” w końcu na scenie pojawił się wywoływany przez fanów Pezet z Małolatem. Zaśpiewali takie utwory jak „Refleksje”, „Przestępcze myśli” oraz piosenki z ich nadchodzącej nowej wspólnej płyty. Rozgrzana do czerwoności publika niemiała dość i lada chwila przywitała następnych artystów. W występie Eldo nie zabrakło takich utworów jak „27”, „Spacer” czy „Nie pytaj mnie o nią”. Gdy mikrofon do ręki wziął Molesta ze sceny zabrzmiały takie utwory jak „Powrót”, „Wszystko wporzo”, „Mówię nie” oraz „Wiedziałem że tak będzie” i „Szacunek” z legendarnej płyty „Skandal”.

Większość uczestników była zadowolona z uczestnictwa w imprezie. – Koncert pierwsza klasa – powiedziała po wyjściu z klubu Ania. – Warto było wytrzymać do końca ale szkoda, że nie wszyscy dotarli – dodała.

Na scenie prezentowali się również tancerze „Projekt Salsa”, a w specjalnie wyznaczonych miejscach można było się pomodlić i porozmawiać z księdzem. Patronat nad Festiwalem objął m.in. metropolita łódzki abp Władysław Ziółek.

 
Rap for Trinity Rap for TrinityRap for Trinity Rap for TrinityRap for Trinity
Rap for Trinity Rap for TrinityRap for Trinity Rap for TrinityRap for Trinity
Rap for Trinity Rap for TrinityRap for Trinity Rap for Trinity
Rap for Trinity Rap for Trinity Rap for TrinityRap for Trinity
Rap for Trinity Rap for TrinityRap for Trinity Rap for Trinity
Rap for TrinityRap for Trinity Rap for Trinity
 
Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC05553
Koniec Świata w Stereo Krogs (foto)
IMG_3419
Bracia w Dzierżąznej (foto)
turnaua
Grzegorz Turnau – Fabryka klamek (foto)
4 komentarze
 • Sebastian
  28 maja 2010 at 16:07

  no zajebioza byla ale ja sie na dole wiekszosc czasu bawilem ;d moze kojazycie takiego chlopaka niepelnosprawnego? to ja ;d

 • rumek
  17 maja 2010 at 22:38

  „Gdy mikrofon do ręki wziął Molesta” BRAWO ! nie ma to jak wiedzieć o czym(kim) się pisze -.-‚

 • Natala
  17 maja 2010 at 14:23

  zgadzam się ! Rahim Fokus mega!
  koncert na wysokim poziomie :))

 • Agata
  16 maja 2010 at 20:47

  nigdy nie byłam na lepszej imprezie !! zajebioza , więcej takich !!!Rahim

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*