W niedzielę, 7 października w Wytwórni wystąpiły siostry Przybysz. Ich kariera rozpoczęła się w 2001 roku wraz z grupą Sistars, po rozpadzie w 2006 roku obie postanowiły kontynuować swoje kariery muzyczne solo. Przed koncertem odbyło się losowanie, jak się okazało na scenie najpierw pojawiła się starsza z sióstr, Natalia.

Natu od lat należy do czołówki polskich wokalistek, a wiele jej utworów, jak „Miód”, „Nazywam się niebo” czy „Światło nocne” stały się przebojami. Jej muzyka łączy R&B, soul, rock i pop. W trakcie jej występu dwukrotnie wspierana była przez młodszą siostrę, Paulinę, której solowy występ rozpoczął się po godzinnym koncercie Natalii. Pinnawela pozostaje w nurcie alternatywy, czy jako solowo artystka, czy wraz z projektem Rita Pax. Analogicznie jak w pierwszej godzinie koncertu, także i tu mogliśmy usłyszeć utwory z udziałem obu wokalistek.

Dodatkowym smaczkiem niedzielnej imprezy był występ gwiazdy – niespodzianki, którą była Kayah. Najpierw wspierała Paulinę, a pod koniec koncertu obie siostry, które na zakończenie występu wykonały cztery utwory z repertuary Sistars.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sipr150511-7223
Święto Łodzi 2011 – Natalia Kukulska i T.Love (foto+wideo)
003sa
LDZ Alternatywa 2014: Shy Albatross (foto)
IMG_0194
593. Urodziny Łodzi – dzień 1 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*