W niedzielę, 7 października w Wytwórni wystąpiły siostry Przybysz. Ich kariera rozpoczęła się w 2001 roku wraz z grupą Sistars, po rozpadzie w 2006 roku obie postanowiły kontynuować swoje kariery muzyczne solo. Przed koncertem odbyło się losowanie, jak się okazało na scenie najpierw pojawiła się starsza z sióstr, Natalia.

Natu od lat należy do czołówki polskich wokalistek, a wiele jej utworów, jak “Miód”, “Nazywam się niebo” czy “Światło nocne” stały się przebojami. Jej muzyka łączy R&B, soul, rock i pop. W trakcie jej występu dwukrotnie wspierana była przez młodszą siostrę, Paulinę, której solowy występ rozpoczął się po godzinnym koncercie Natalii. Pinnawela pozostaje w nurcie alternatywy, czy jako solowo artystka, czy wraz z projektem Rita Pax. Analogicznie jak w pierwszej godzinie koncertu, także i tu mogliśmy usłyszeć utwory z udziałem obu wokalistek.

Dodatkowym smaczkiem niedzielnej imprezy był występ gwiazdy – niespodzianki, którą była Kayah. Najpierw wspierała Paulinę, a pod koniec koncertu obie siostry, które na zakończenie występu wykonały cztery utwory z repertuary Sistars.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Sarius w Atlas Arenie (foto)
DSC06976_filtered
Sylwester Ostrowski Quintet w Wytwórni (foto)
diana4
Diane Reeves w Wytwórni (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*