IMG_4219W sobotę, 6 września na terenie Parku Staromiejskiego i na Rynku Starego Miasta zorganizowano Mixer Regionalny, znany przed laty jako Jarmark Wojewódzki.

Pod marką Mixera kryje się zaangażowanie regionów województwa łódzkiego przy organizacji nie jednej, ale dodatkowo dwóch wydarzeń masowych poza Łodzią. Wychodzimy naprzeciw potrzebom promocji województwa oraz rozwiązań kreatywnych naszych mieszkańców, prezentując przykłady myślenia projektowego (design thinking). Od południa w Parku Staromiejskim na widzów czekało mnóstwo atrakcji – strefa eksperymentów, Se-Ma-For warsztaty włókiennictwa, quiz regionalny, tor przeszkód, Mega Kocił, strefa ECO, strefa upcycliung, turnieje folwarczne, strefa cyrkowa, plac zabaw, malowanie, miasteczko ruchu drogowego, mini zoo, strefa przetwórz, strefa aktywności powiatów czy fotobudka.

W trakcie wieczornego koncertu na scenie pojawili się kolejno: Soniamiki, Alina Orlova, której przy trzech utworach towarzyszyła Julia Marcell, Mela Koteluk, a także Nouvelle Vague.

Zobacz także:

MIXER Regionalny 2013 – dzień 1 (foto+wideo)

Mixer Regionalny: Projekt Grechuta (foto)

Jarmark Wojewódzki 2012: dzień drugi (foto)

Jarmark Wojewódzki 2012: Illusion, Jelonek, Strachy na Lachy i inni (foto)

Jarmark Wojewódzki 2011: Artful Dodger i inni (foto)

Jarmark Wojewódzki 2011: Coma, L.Stadt i inni (foto+wideo)

Jarmark Wojewódzki 2011: Grzegorz Turnau i przyjaciele (foto)

Jarmark Wojewódzki 2010 – kabareton (foto+wideo)

Jarmark Wojewódzki 2010 – koncerty (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Fish-3922_na_glowne
Fish akustycznie w Dekompresji (foto)
Audycja muzyczna Rockowanie #zostańwdomu
29062012_778
Musicmania w Manufakturze (foto+wideo)
1 Komentarz
  • Waldemar
    8 września 2014 at 07:26

    Organizatorom coś się pomyliło.To nie jest festiwal piosenki rożnej, nieznani Artyści na amatorskim poziomie, położyli kultową imprezę . Mam nadzieję że Wojewoda, Prezydent oraz Radni rozliczą Organizatorów Imprezy i osoby odpowiedzialne za dobór pseudo gwiazd omyłkowo nazywanymi artystami . Takich knotów muzycznych dawno nie było w Łodzi . Gratuluję pomysłu organizatorom . Uważam że łódź doczekała się najbardziej tragikomicznej imprezy i to właśnie w 2014 r . Impreza nie mająca nic wspólnego z Jarmarkiem Wojewódzkim z którego byłem dumny. Mam wrażenie że znów dorwało się kilku smarkaczy do organizowania imprezy, nie mając o tym pojęcia, kierując się swoimi upodobaniem, zaserwowali publiczności ten sam gatunek muzyczny na całej imprezie , nauczyli nas jak położyć imprezę w mieście Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*