Nastaw_RadioAnimacja poklatkowa wykonana z bagatela ponad pięciu tysięcy zdjęć. W takiej formie został stworzony trzeci, a zarazem ostatni teledysk promujący album składu Nastaw Radio, pod tym samym tytułem. Klip nakręcono do piosenki Lataj ze mną.

Nastaw Radio to łódzki zespół w składzie: Kaspe (rap), Chmura (muzyka) i Dj Mixair (scratche). Największym sukcesem rapera Kaspe jest wygranie (jako Kaspe/Xeyos) konkursu na support na Mazury Hip-Hop Festiwal 2011. Nagrał on kilka albumów, a przez pewien czas gościł jako freestylowiec w cotygodniowej audycji w Radiu Łódź. Dj Mixair grał przed najwięszymi gwiazdami rapu w Polsce. Na co dzień koncertuje m.in. z Zeusem, Joteste, Zorakiem i Greenem. Dla Chmury jest to debiutancki album.

Artyści udostępnili swoją płytę w Internecie. Znajduje się na niej 11 utworów. Gościnnie pojawiają się Gajowy oraz Astek, znany ze składu Dwa Sławy. Za mix i mastering odpowiada Gres. Album zespołu Nastaw Radio możecie pobrać TUTAJ, lub posłuchać na facebookowym PROFILU GRUPY.

/na podstawie materiałów prasowych

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
008mikormusic
Mikromusic w Łączniku (foto)
IMG_1745
Artur Gadowski w EMPIKu (foto)
Story_of_Polish_jazz_20120705-5911
Letnia Akademia Jazzu: Story of Polish Jazz (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*