kkrawczykZ okazji Dnia Dziecka w łódzkiej Manufakturze zorganizowano wiele imprez dla najmłodszych. Wszystko pod znakiem pomocy powodzianom. Na zakończenie, około 19.40 na scenie pojawił się Krzysztof Krawczyk z rodziną. Ze względu na późną porę wśród słuchaczy pozostali prawie sami dorośli, w większości Ci co jeszcze pamiętają początki kariery artysty.

 
Wokalista wraz z zespołem co piosenka starali się rozbawić publikę swoimi żartami, jednak nie zawsze wychodziło im to idealnie. Śpiewając piosenki o miłości zawsze odwracał się w stronę swojej żony Ewy, wskazując że to dla niej. Przed piosenką „Mój przyjacielu” Krawczyk otrzymał w prezencie od zespołu kapelusz i żartując, że jakiś lichy, zespół odpowiedział, że takie jakie daje wypłaty takie dostaje prezenty.
 
 
Podczas koncertu nie zabrakło takich piosenek jak „Bo jesteś Ty”, „Zatańczysz ze mną”, „Byle było tak”, „Wróć do mnie”, „Chciałem być”, a koncert zakończył utworem „Abba Ojcze”.
 
Krzysztof Krawczyk w Manufakturze Krzysztof Krawczyk w ManufakturzeKrzysztof Krawczyk w Manufakturze Krzysztof Krawczyk w Manufakturze
Krzysztof Krawczyk w ManufakturzeKrzysztof Krawczyk w Manufakturze Krzysztof Krawczyk w Manufakturze Krzysztof Krawczyk w Manufakturze
 
Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1IMG_0010s
Myslovitz zagrał w Dekompresji (foto)
1garrix
Martin Garrix w Krakowie (foto)
mat3
Burning Down the House vol 4 w DOMu (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*