Tylko_Ciebie_Mam

24 kwietnia premierę miał nowy teledysk grupy Już Nie Żyjesz. Klip, nakręcony do piosenki Tylko Ciebie Mam, walczy o nagrodę CyberYach.

Za najnowsze wideo łódzkich zimnofalowców odpowiedzialny jest Dawid Furkot, który już wcześniej nakręcił grupie koncertowy teledysk do piosenki Opór. Tym razem, reżyser zrezygnował ze scenicznej naturalności, na rzecz pełnoprawnej fabuły. Udało mu się stworzyć klip, który intryguje i przyciąga oryginalnym konceptem. Obraz jest jedyną okazją do zobaczenia Pawła Strzelca – wokalisty zespołu, na co dzień przykładnego męża i troskliwego ojca – w roli bezdomnego, frywolnie gwałcącego dmuchaną lalę.

Grupa zdradziła, że budżet wideoklipu wyniósł niecałe 60 zł, (nie licząc bezcennej pomocy przyjaciół). Poniesione koszty to: dmuchana lala 38 zł, ciuchy na ciuchach 3,50 zł, zimne ognie 1 zł, setka wódki 5 zł, dwa piwa dla reżysera 7 zł, dwa bilety MPK 5,20 zł.

Teledysk bierze udział w konkursie Yach Film i walczy o nagrodę CyberYach. Na klip można głosować raz dziennie, do 31 maja, na TEJ stronie.
   

/fot. Dawid Furkot

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kanawa
Kiri Te Kanawa w Teatrze Wielkim (foto)
IMG_7253
Concrete Hills w King of Music (foto)
IMG_0125
The Frozen Heart w Krańcoofce (foto)
2 komentarze
 • Michael
  1 czerwca 2013 at 15:11

  [quote name=”LOL”]i wlasnie widac ze wyniosł 60zł LOL słabe to w pytę[/quote]
  Słaby w pytę to jesteś ty mugolu… Idź i posłuchaj Majki Jeżowskiej skoro wybrzydzasz…

 • LOL
  5 maja 2013 at 18:02

  i wlasnie widac ze wyniosł 60zł LOL słabe to w pytę

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*