IMG_7027W czwartek, 12 czerwca w ramach Impact fest na scenie głównej w Atlas Arenie wystąpił Aerosmith, Alter Bridge i Walking Papers.

Wcześniej jednak na scenie B mogliśmy usłyszeć kolejną grupę znaną z Antyfestu, Hajvę, jedynego przedstawiciela łódzkiej sceny muzycznej (zarazem jedyną kapelę śpiewającą w całości po Polsku), Alegoryę oraz brytyjskie The Treatment.

Wieczorem zaczęło się od solidnej dawki rocka, bluesa i grunge w wykonaniu Walking Papers. Potem nastałc zas na trzecią w kolejności najbardziej rozpoznawalną gwiazdę tegorocznego Impactu, Alter Bridge. To amerykańscy hardrockowcy. Skład powstał dzięki dwóm byłym muzykom Creed – Markowi Tremontiemu i Scottowi Phillipsie.

joomplu:74408

To oczywiście tylko przedsmak. Po 21:30 publiczność zamarła, a na ekranie pojawił się „show cam” prezentującą gwiazdy wieczoru przygotowujących się do występu. Potem mieliśmy dwugodzinne show z udziałem Steve’a Tylera na czele. Zaczęło się spokojnie, jednak z czasem pojawiały się kolejne hity – od „Rag Doll”, „Toys in the Attic”, „Janie’s Got a Gun” i „Walk This Way”, aż po „I Don’t Want to Miss a Thing” i „Dude (Looks Like a Lady)”. Całość zakończyło „Dream on” wykonany przy i na fortepianie i „Sweet emotion”.

Fani nie powinni być zawiedzeni – Aerosmith pokazał prawdziwe światowe show, dopracowane w każdym szczególe, a Tyler udowodnił, że jest nie tylko dobrym wokalistą, ale również świetnym aktorem i pozytywnym świrem na scenie.

Zobacz także:

–  Impact Festival 2014 – dzień 1 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_9904
Dr Blues & Soul Re Vision w Manufakturze (foto)
013
Psychocukier w DOMu (foto)
IMG_5740
Power Festival 2016 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*