14954410_1712013089126195_1603743737_oW sobotę – 31 października w klubie Krańcoofka mieszczącym się przy ul. Piotrkowskiej 29 w Łodzi odbyła się piąta edycja Halloween Party. Na scenie pojawiły się zespoły reprezentujące różne odmiany cięższego grania – od slamu po death metal: Necrosys, Astarot, Fetor, Stygmath, Aguara.

Impreza ruszyła o 21. Każdy z zespołów grał energetycznie i prezentował wysoki poziom. Kapelom grało się na tyle dobrze, że koncert przedłużył się o kilkadziesiąt minut. Publiczność również nie zawiodła i wspierała swoje zespoły do samego końca.

Oprócz dobrej oprawy muzycznej zadbano o wystrój adekwatny do święta Halloween. Zarówno bar, jak i reszta pomieszczeń zostały udekorowane w trupie głowy, odcięte kończyny i świecącą dynię. Sami goście, z powodu swoich pomysłowych przebrań, także stanowili atrakcję dla oka.

joomplu:116287

Pomimo, iż koncerty z okazji Halloween przyniosły przed rokiem większą rzeszę zainteresowanych, tak tegoroczne występy były zdecydowanie bardziej energetyczne i profesjonalniej zaaranżowane. Same zespoły czuły się na scenie bardzo swobodnie i pewnie. Za organizację imprezy odpowiadali Artur Miniszewski i Bartek Młynarczyk. W przyszłym roku odbędzie się szósta edycja Halloween Party. Zatem do zobaczenia!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cats222
Mannequin Challenge by Grohman Orchestra (wideo)
IMG_0191
LemON w Dekompresji (foto+wideo)
muchy
Muchy zagrały w klubie Luka (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*