DSC_1916Gorący piątkowy wieczór przy akompaniamencie kubańskich rytmów zawładnął łódzką publicznością, która wypełniła niemal po brzegi dziedziniec Białej Fabryki.

Poprzednie koncerty, z powodu niesprzyjających warynków atmosferycznych przenoszono do wnętrza budynku, a spragnieni znakomitej akustyki dziedzińca słuchacze musieli pocieszyć sie świetną gatunkowo muzyką starannie dobranego programu arytystycznego.

Znakomita pogoda i niemal bezchmurne niebo zadecydowały jednak o powrocie koncertów do pierwotnej lokalizacji, a salsowa orkiestra “REI CEBALLO & CALLESOL” obudziła w łodzianach chęć nie tylko do słuchania muzyki, ale i do ognistego tańca.

Kubańskie barwy, znakomite głosy wokalistów zachęciły publiczność do porzucenia miejsc siedzących i do poddania się ponętnym dla ucha rytmom.

DSC_1956

“REI CEBALLO & CALLESOL” to gwiazda wielu festiwali folkowych i jazzowych oraz najważniejszych imprez kulturalnych w kraju i za granicą, zespół, który swoimi występami uświetnił programy wszystkich liczących się stacji telewizyjnych i radiowych.

“Calle Sol” – to po hiszpańsku “Ulica Słońca“…

Fot. Agata Kobierska

Harmonogram imprezy
    
  20.08.2010     Gdańsk Philharmonic Brass
    27.08.2010     QuintophoniQ & Krzesimir Dębski

wstęp: 5 zł.

Geyer Music Factory Geyer Music Factory Geyer Music Factory
Geyer Music Factory Geyer Music Factory Geyer Music Factory
Geyer Music Factory Geyer Music Factory Geyer Music Factory

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
BRAII w Woolturze (foto)
dom4
Touchy Mob w DOMu (foto)
P2242775
Wojtek Mazolewski Quintet w Kaliskiej (foto)
1 Komentarz
  • henryk
    15 sierpnia 2010 at 16:58

    Bardzo mocno gratuluję organizatorom tej niecodziennej letniej inicjatywy koncertowej. Wyjątkowy charakter miejsca mocno podbija rangę wydarzenia. W przyszłym roku chcemy jeszcze więcej i jeszcze częściej słuchać dobrej muzyki. Rei Ceballo& Callesol – trudno sobie wyobrazić fajniejszy koncert w ciepły wakacyjny wieczór.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*