IMGA0397W środę 23 maja w klubie DOM wystąpił gdański zespół Dick4Dick. ​Grupa powstała w 2004 roku​ i początkowo prezentowała muzykę z pogranicza rocka, popu i muzyki elektronicznej.

Zespół był znany  z ekstrawaganckich koncertów i dosadnych tekstów piosenek. W 2006 grupa dostała nagrodę magazynu Aktivist Nocne Marki dla najlepszego zespołu. W 2009 powstał komiks autorstwa Jakuba Rebelki pt. Dick4Dick: Harem Zordaxa. Członkowie grupy wystąpili też w filmie Marcina Wrony „Moja Krew”. Są założycielami studia nagraniowego i wydawnictwa Dickie Dreams. W 2009 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Mystic Production.

D4D​ ​z​zaczynali jako zespół grający dynamiczną mieszankę brudnego rocka i jeszcze brudniejszej elektroniki. Od kilku lat konsekwentnie czyszczą ten brud i eliminują gitary.W klubie DOM Dicki wystąpili w 3 osobowym składzie prezentując materiał ​ze swych ostatnich płyt, z dominującym mocnym, klubowym bitem i duża dawką elektronicznych brzmień, a finiszując koncert starym kawałkiem Technologie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
019ahh
Hannibal Meansa w Art_Inkubatorze (foto)
IMG_4827
Mexyk i Andrzej Kowalsky Band w Domu Literatury (foto)
_MG_9844
Koncert galowy Etno-Wytwórnia (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*