DemolkaSobotnia noc (22 listopada), upłynęła w łódzkim Lokalu pod hasłem niekonwencjonalnych odmian elektroniki. Na scenie wystąpił duet Demolka oraz Elektryczny Węgorz, tradycyjnie już w towarzystwie Łukasza z Bałut. Natomiast dobrą zabawę na before- i afterparty zapewnił dj Nebaz.

Elektro-punkowy duet Demolka tworzą wokalistka i autorka tekstów Dziewczyna Rakieta oraz kompozytor i klawiszowiec Procesor Plus. Ich muzyka to połączenie elektronicznej ściany dźwięku, tanecznych melodii i nowofalowej histerii. Na sobotnim, trwającym niespełna godzinę występie, odziani w charakterystyczne kostiumy artyści, zaprezentowali zarówno utwory z debiutanckiej płyty, jak i sporo dobrze zapowiadajacych się nowości. Premiera drugiego krążka Demolki już w lutym przyszłego roku.

Elektryczny Węgorz i nieodłącznie towarzyszący mu Łukasz z Bałut, to dobrze znani na łódzkiej scenie propagatorzy muzycznego szaleństwa. I tym razem, od pierwszych dźwięków udało im się porwać tłum do wspólnej zabawy. Artyści zaprezentowali w większości utwory z ostatniej płyty Węgorza – Wieloryb, ale oczywiście nie zabrakło zagranych na bis, kultowych numerów Jestem rybą i Nie wycinaj drzew.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertów:


/fot. Anita Andrzejczak

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Scooon & Kamil Rogiński w Long Playu (foto)
IMG_1200
Afromental i Normalsi na Piotrkowskiej (foto)
secret_basement_20120713_1797055528
Secret Basement w Lizard King (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*