coffee_radioGitarzysta Krzysiek Korczak vel Kris, po wieloletniej współpracy opuścił zespół Coffee Radio. Taki komunikat pojawił się wczoraj na facebookowym profilu łódzkiej indierockowej grupy.

– […] Niestety ważne sprawy życiowe uniemożliwiły mu dalsze granie w kapelce. Chris był jednym z założycieli zespołu już wiele lat temu. Na zawsze pozostanie istotną postacią dla naszego rozwoju i kariery. Pozdrawiamy Krisu! […] – czytamy na facebooku.

Muzycy jednocześnie poinformowali, że grupa nie zawiesza działalności. Wręcz przeciwnie – chce działać jeszcze bardziej intensywnie. Chętni do ‘objęcia posady gitarzysty’ proszeni są o kontakt pod e-mailem pitagora@vp.pl

Coffee Radio to band, który brzmieniem dorównuje niejednemu zespołowi z Wysp Brytyjskich. Mimo iż grupa miała niemal dwuletnią przerwę w graniu i wszystko wskazywało na to, że do reaktywacji nie dojdzie, zespół dokonał kilku zmian w składzie i powrócił na scenę. Grupa ma na koncie dwie epki: wydaną we wrześniu 2008 roku The Shivers oraz Lovestation z kwietnia 2009 roku.

/fot. Kacper Kaczmarek

Zobacz także:

W ogniu pytań: Kamil Gorzeń (Coffee Radio)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kawiarniaorigami_062
Kawiarnia Literacka z Origami (foto+wideo)
bigcyc
Big Cyc zagrał w Balbinie (foto)
DSCF2995
Paul Roth i Ian Douglas w OiW (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*