IMG_0195W niedzielę, 24 czerwca w Manufakturze zorganizowano Dzień Przytulania. Muzyczną gwiazdą wieczoru była Monika Brodka z zespołem.

Brodka nie tak dawno zagrała podczas Juwenaliów Uniwersytetu Łódzkiego. Po raz kolejny pokazała, że mezalians z nieco bardziej alternatywnymi brzmieniami wychodzi jej na dobre. Szeroka publiczność po raz pierwszy usłyszała Brodkę w 2003 roku w trzeciej edycji programu Idol, którą  wygrała. Rok później ukazała się jej debiutancka płyta Mini Album vol. 1 a następnie także vol.2. W 2005 roku Monika Brodka została nominowana do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategoriach Album Roku Pop, Nowa Twarz Fonografii oraz Wokalistka roku.

joomplu:38278

W listopadzie 2006 roku został wydany drugi album wokalistki zatytułowany Moje piosenki. Wraz z pojawieniem się Grandy wokalistka uwiodła fanów swoją artystyczną dojrzałością i bardzo udanymi eksperymentami muzycznymi. Warto dodać, że 24 czerwca w Manufakturze trzykrotnie przed łódzką publicznością zaprezentował się także nieco obecnie zapomniany toruński brit popowy Manchester.

/foto. 1-6 Leszek Rusek www.koncertywobiektywie.pl, 7-31 Marcin Bałczewski

Zobacz także:

Juwenalia UŁ – Brodka (foto+wideo)

Brodka na Red Bull Tours (foto+wideo)

Brodka w Dekompresji (foto)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_7017
Berserker i Gemini Abyss w Stereo Krogs (foto)
TUNE_20111118-7725
Tune i Lebowski w Wytwórni (foto)
_MG_3226
Bednarek w Wytwórni (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*