pg_celcrewapokalipsa_60_0925W ostatni piątek przed Bożym Narodzeniem dawne kino Cytryna rozbrzmiało dźwiękami hip-hopu. Wszystko to w ramach drugich urodzin Centrum Eudezet Label odbywających się pod pretekstem rzekomej Apokalipsy – związanej z końcem kalendarza Majów.

Na urodzinowej scenie pojawiła się większość artystów związanych z wytwórnią, a przybyli goście mogli usłyszeć przekrój utworów z wydanego przed wakacjami mixtape’u “Nie Łódź Się”.

Serię koncertów otworzył skład Galimatias, po którym zaprezentowali się Bonez i Gix (jako Cypher Hill), Emenef, WGWC i MiędzySłowami. Nie mogło zabraknąć również przedstawiciela Pesante – Klasika oraz działającego wcześniej w duecie Phonoloftaleina – Greena. Pomiędzy nimi zaprezentowali się Mamry i K3, a następnie scenę przejęli goście – Pjentak, Siejek i Rin oraz Solar i Białas.

pg_celcrewapokalipsa_28_0367

Występ tych drugich poprzedził jednak koncert najbardziej charyzmatycznego obecnego a jednocześnie gospodarza wieczoru – Entera. Całość przypieczętował performance beatboxerów z Soundbusters zamykając koncertową noc trzy godziny po północy.

Zobacz także:

Małpa, Jinx, DJ Chwiał w Improwizacji (foto)

Pezet w Dekompresji (foto)

Hip Hop Arena w Łodzi (foto)

Peja w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
PICT0057
Raggafaya i Boso w Stereo Krogs (foto)
puls8_322
Ted Nemeth w ŚFK (foto+wideo)
sipr170416plaster-9056
Varius Manx i Kasia Stankiewicz w Wytwórni (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*