Muzyczny Stand Up Czesława Mozila w Woolturze (zakończony)

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Muzyczny Stand Up Czesława Mozila, który odbędzie się w piątek, 24 stycznia, o godz. 20 w klubie Wooltura. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie „Czesław”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Klubowy Wooltura  – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 21 stycznia godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od norb…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu – Klubowi Wooltura. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

• Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy?
• Co to znaczy odnieść sukces w Polsce?
• Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole?
Muzyczny Stand Up Czesława Mozila to:
• Połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów.
• Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem.
• Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.
• Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty
Uwaga, liczba biletów MOCNO ograniczona!
Bilety:
55 zł – przedsprzedaż
65 zł – w dniu koncertu

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/865205527245313/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *