must have 2019 – nabór

must have to organizowany przez Łódź Design Festival plebiscyt, w którym wyróżniane są najlepsze polskie wdrożenia – pochodzące od polskich projektantów i/lub polskich producentów.

To nieodpłatnie nadawany znak jakości, którym polskie firmy mogą posługiwać się w kraju i za granicą. Powstał, by upowszechnić dobry polski design i dzięki temu proponować rodzimy biznes oraz projektantów.

must have to swego rodzaju rekomendacja konsumencka – wyróżniony przedmiot warto mieć. Zgłoszenia do plebiscytu mają charakter otwarty i są bezpłatne. Własne nominacje, po dokonaniu przeglądu rynku, przedstawia również Rada Ekspertów. Zgłaszane produkty muszą spełnić dwa podstawowe warunki: pochodzić z Polski oraz być dostępne w sprzedaży. Spośród wszystkich nominacji wyboru najlepiej zaprojektowanych produktów dokonuje Rada Ekspertów. W skład Rady wchodzą przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa.

Zgłoszenia do plebiscytu must have może przesłać każdy – zapraszamy nie tylko polskich producentów i projektantów, zależy nam także na opinii konsumentów. Nabór kończy się 10 marca.

Zgłoszone projekty do plebiscytu must have 2019, oceniać będzie Rada Ekspertów w składzie:

ANNA GRUŻEWSKA
DOMINIKA OLSZYNA
AGNIESZKA GRUSZCZYŃSKA-HYC
MAŁGORZATA SZCZEPAŃSKA
HAREL
MAGDA ŚWIĆ & PAWEŁ RAFA
EWA TRZCIONKA
MARIA OSTROWSKA
AGNIESZKA POLKOWSKA
OLGA ŁOSIAK
ZBIGNIEW MAĆKÓW
MICHAŁ MAZUR
PRZEMO ŁUKASIK
ROBERT MAJKUT
MICHAŁ PIERNIKOWSKI

– formularz zgłoszeniowy: TUTAJ
– szczegółowe informacje: TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *