MuseBrytyjska grupa Muse, 23 listopada pojawi się w łódzkiej Atlas Arenie na jedynym koncercie w Polsce. Występ odbędzie się w ramach europejskiej trasy zespołu, którą poprzedzi premiera nowego krążka grupy.

W swojej muzyce łączą rock alternatywny, symfoniczny i progresywny z funkiem i elektroniką. Tym samym udało im się stworzyć nowy podgatunek muzyki zwany new progiem. Trio Muse, które ma na koncie pięć albumów studyjnych (ostatnia płyta The Resistance została uhonorowana Nagrodą Grammy w kategorii Najlepszy Album Rockowy), 17 września wyda kolejną płytę zatytułowaną The 2nd law.

Miesiąc po premierze albumu zespół wyruszy w europejską trasę koncertową, którą rozpocznie 16 października występem we Francji. W ramach trasy zaplanowano aż pięć koncertów w Wielkiej Brytanii. Muzycy nie ominą również Polski. 23 listopada zagrają w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to jedyny w Polsce koncert zespołu w ramach tej trasy. Ostatni raz muzycy gościli w naszym kraju 2 lata temu przy okazju występu na festiwalu Coke Live Music.

Do 10 czerwca do godziny 18:00, członkowie fan clubu zespołu mogą nabywać bilety na koncerty Muse za pośrednictwem strony zespołu. Ogólnodostępna sprzedaż biletów rusza w czwartek, 14 czerwca o 10:00 na www.livenation.pl.

Ceny biletów:

  • Trybuny – 187/209 PLN
  • Płyta – 154 PLN
  • Niepełnosprawni – 154 PLN
  • VIP – 709 PLN

/fot. Warner Music

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_8915
Rogucki Solo w DOMu
Plakat_LDK
Tres Botellas de la Leche w Łódzkim Domu Kultury
jazzmelomani
Grand Prix Jazz Melomani 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*