muddyW sobotę, 10 stycznia o godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się impreza z udziałem grup Muddy Berry, Ebmose i Sith. Wstęp jest bezpłatny.

The Muddy Berry jest młodym kwintetem, o klasycznym składzie: 2 gitary, bas, perkusja, saksofon. Mimo młodego wieku wciąż czują energię starego dobrego rock’n’rolla i bluesa. Starają się jednak nie ograniczać i aktywnie sięgają w stronę jazzu, funku i mocniejszych brzmień. Grają ze sobą już 2 lata i wypracowali autorski repertuar.

Ebmose jest łódzkim zespołem, grającym muzykę będącą miksem wielu gatunków rocka i metalu z polskim akcentem. Zespół powstał w Fermencie na początku 2014 roku, w składzie dwie gitary i perkusja. Zaczynali od coverów Metallica ale dość szybko zaczęli tworzyć własny repertuar.

Sith, zespół powstały w 2014 roku, grający hardrocka, covery utworów Nirvany i tworzący swoje własne kompozycje. Ich muzyka gatunkowo nawiązuje do Led Zeppelin, AC/DC i Black Sabbath. Skład to 2 gitary i perkusja. Z powodu początkowego stadium rozwoju nie posiadają nagrań.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
themoon-foto
The Moon w New Yorku
atme
ATME w Stereo Krogs
kult
Kult w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*