_IGP4419W piątkowy wieczór, 9 listopada łódzką publiczność rozgrzał do czerwoności jeden z najgorętszych polskich zespołów rockowych – Muchy. Panowie na swoim koncie mają już trzy albumy, a najświeższy z nich, wydany w sierpniu tego roku – chcecicospowiedziec był promowany podczas imprezy w DOMu.

Co ciekawe, ostatnie wydawnictwo zostało opublikowane wraz z płytą DVD, na której znajduje się film dokumentalno-fabularny przedstawiający zespół od kulis. Także tą produkcję można było obejrzeć przed występem.

Podczas ponad ośmiu lat działalności na polskim rynku muzycznym, zespół zdążył zgromadzić całkiem sporą grupę wielbicieli, co dało się zauważyć w wypełnionym po brzegi klubie w OFF Piotrkowskiej. Każdy utwór już od pierwszych nut był rozpoznawany przez fanów, a żywiołowo poruszający się po scenie lider zespołu Michał Wiraszko sprawiał, że nawet najbardziej oporni dali się porwać do rock’n’rollowego tańca.

joomplu:45133

O tym, jak dobry kontakt ze swoimi wielbicielami ma zespół, można było się przekonać po zakończonym koncercie, kiedy to muzycy chętnie rozdawali autografy poświęcając również kilka minut na krótkie dyskusje.

Zobacz także:

Chcecicospowiedziec – recenzja filmu

Muchy i Little White Lies w DOMu (foto)

Hey, Muchy i Organizm w Dekompresji (foto) 

Muchy zagrały w Luce (foto) 

Lao Che i Muchy w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSCF1365
Red Lips w EMPIKu (foto)
multishot
BCZ, BRG, Rzepa ŁDZ i Frose: wspólny klip łódzkich MC’s (wideo)
Andrzej_Olejniczak__Adzik_Sendecki_Quartet_11082011-5477gw
IV Letnia Akademia Jazzu: Andrzej Olejniczak & Adzik Sendecki Quartet (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*