mt_eden_poster_2012Mt Eden powraca do Polski. Kolejna trasa koncertowa nowozelandzkiej gwiazdy dubstepu (European Tour Sept 2012) zdominowana jest przez występy w naszym kraju. 28 września projekt pojawi się w łódzkim klubie Wytwórnia.

Mt Eden (początkowo Mt Eden Dubstep) to dwójka przyjaciół z Nowej Zelandii – Jesse Cooper i Harley Rayner. Zaczęli wspólnie miksować już w wieku 13-14 lat. Chociaż swoje utwory publikowali jedynie online, głównie na kanale YouTube, wspólne tworzenie po czasie przerodziło się w międzynarodowy sukces.

Chłopaki dali się poznać nie tylko po świetnych, własnych produkcjach, ale też fenomenalnych remiksach. Jesse i Harley są autorami kultowych już mixów takich kawałków, jak „Daniel” Bat For Lashes, „Omen” Prodigy czy „Archangel” Buriala. Mimo kilku lat działalności i ogromnego sukcesu, duet nie wydał oficjalnego, studyjnego albumu. Zbiór swoich utworów udostępnili całkowicie za darmo w Internecie.

Jako support zagrają: PZG, GineeK, adamformat./, Paszczak. Bilety na wydarzenia są dostępne w przedsprzedaży w cenie: 25 zł / 29 zł / 35 zł (w dniu imprezy).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
summer2015
Summer Dying Loud 2015 – informacja
22lipca_088
Koncerty w Łodzi – czerwiec 2012
sdoh-foto
Self Destruction of Humanity w New Yorku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*