plakat-andropauza24, 26 i 27 stycznia w Teatrze Nowym spektakl – zdecydowana odpowiedź na Klimakterium autorstwa Jana Jakuba Należytego. Wystąpi w nim „śmietanka” polskiego aktorstwa.

Gwałtowny spadek testosteronu, osteoporoza, zmęczenie, depresja, przyrost wagi, bóle pleców,  bezsenność…Wymieniać dalej? Te straszne słowa można zamknąć w jednym, ale przerażającym: andropauza.

Pięciu nieznajomych spotyka się w sanatorium. Pięć odmiennych osobowości, pięć charakterów i pięć życiorysów. I jeden wspólny wróg – doktor Zus. Polska rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu. Historia, która każdemu może się zdarzyć. Opowiedziana prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach. Wulkan dowcipu, kiedy bohaterowie idą na żywioł. I odrobina wzruszenia, kiedy wspominają młodość. Samo życie.

Na łódzkich przedstawieniach w role kuracjuszy wcielają się: Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Maciej Damięcki, Marek Siudym i Michał Pietrzak.

UWAGA!!

Z ogromną przykrością informuję, iż z powodu choroby trzech aktorów, zmuszony jestem odwołać wszystkie trzy gościnne spektakle (24, 26 i 27 stycznia 2011 r.), które miały być wystawione w Teatrze Nowym im. K. Dejmka w Łodzi. Za zaistniałą sytuację bardzo Państwa przepraszam. Kasa zwraca pieniądze za zakupione bilety na w/w przedstawienia. (organizator)

/mat.pras.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Róbmy swoje w Teatrze Jaracza
marzenienataszy
Marzenie Nataszy w Teatrze Jaracza
Faustus w Teatrze Wielkim

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*