mrozu_w_manufakturze_20100626_1775041465W niedzielę, 8 marca o godz. 19 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się impreza z okazji Dnia Kobiet – koncert Mrozu. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Mrozu”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w  piątek (6 marca), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od jozwikj… magdalenac…

Po czterech latach Mrozu powraca jako ukształtowany artysta, który pokazuje, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Nowa płyta to świetnie brzmiąca eklektyczna kompilacja, pełna różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji, także dla bardziej wymagającego słuchacza.

Na albumie pojawia się dużo energetycznych utworów, idealnie sprawdzających się na imprezach i koncertach; znajdziemy na nim również piosenki bardziej refleksyjne.  Na nowym krążku Mrozu brzmi bardziej dojrzale i pewnie, a wokalnie udziela się również Tomson z Afromental oraz raper Frenchy. Większość utworów Mrozu wyprodukował razem z producentem znanym jako Dryskull, za mix i mastering płyty ponownie odpowiedzialny jest Marcin Bors, który znakomicie odnajduje się w vintage’owym brzmieniu. „Rollercoaster” to album dający sporą dawkę pozytywnego przekazu, zapewniający pełną rozrywki muzyczna przejażdżkę. Płyta spotkała się z pozytywnym przyjęciem zarówno fanów, jak i krytyków, co nie często idzie w parze. Pochodzą z niej takie hity jak: „Rollercoaster”, „1000 metrów nad ziemią”, „Jak nie my, to kto”, „ Poza Logiką” i wykonany wspólnie z chórem Sound n’ Grace „Nic do stracenia”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
hajer-jedzie-do-soczi_215477
Hajer do Putina list pisze (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Obce niebo w Kinie Helios (zakończony)
Halokultura – marzec 2020 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*