cover_frontPlaster wspiera młodych, zdolnych twórców. 12 marca 2010 ujrzała światło dzienne EPka Mr. Zagaynikova zatytułowana „Sunshine Units” zawierająca cztery utwory. Możecie zdobyć ją w naszym konkursie.

 

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Zagaynikov”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać CD oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w niedzielę, 11 kwietnia o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie. Do rozdania mamy pięć płyt Mr. Zagaynikov’a.

 

Fundatorem nagród w konkursie jest twórca EPki.
KOKURS ZAKOŃCZONY

Mr. Zagaynikov pojawiał się do tej pory w różnych wcieleniach, n.p. jako basista Zum w psychodelicznym Dust|Box, basista Młodszy Konsultant w cover bandzie Untitled_2, czy producent i performer Dziam w konceptualno-elektroniczym Square Extension. Po rozpadzie tej ostatniej formacji pod koniec 2009 roku, Pan Zagaynikov postanowił odpocząć od agresywnych, piłowatych dźwięków i poeksperymentować z brzmieniami z obszarów: electro, breakbeat, house i chillout. Strona artysty – http://mrzagaynikov.com/

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
29. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier (zakończony)
laj14
Letnia Akademia Jazzu 2014 (zakończony)
Halokultura – czerwiec 2018 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*