motosereceW sobotę, 18 kwietnia od godz. 10 w Manufakturze organizowana będzie VII Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa – Motoserce.

Motoserce nie jest ani organizacją, ani stowarzyszeniem. To cykliczna ogólnopolska zbiórki krwi dedykowana przede wszystkim dzieciom. Jej pomysłodawcami i organizatorami są kluby zrzeszone przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, współorganizatorem akcji jest Polski Czerwony Krzyż. Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi stanie na rynku Manufaktury od strony ul. Zachodniej i będzie czekał na chętnych krwiodawców do godz. 16.

Na scenie i w jej okolicach obejrzeć będzie można pokazy hip hopu, zumby, a także capoeiry i tańca brzucha. Tuż przed południem próbkę swoich możliwości zaprezentuje Państwowa Straż Pożarna z Łodzi, a o 13 motocyklowa parada przejedzie ulicami Łodzi. Chętni będą mogli wziąć udział w kursie udzielania pierwszej pomocy organizowanym przez PCK. Przez cały dzień na scenie występować będą zespoły rockowe. Impreza potrwa do 21:30, o godz. 20 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Bandaż Elastyczny. Wcześniej zagra Tres Botellas De La Leche.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artofbreaking
Art of Breaking 2016 – informacje
happyfeim
Happy FEIMday!
kiepura
Europejski Festiwal im. Jana Kiepury

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*