motoloveMotocykle z okresu PRL-u łączą pokolenia. Wzbudzają podziw i zainteresowanie pasjonatów. Stowarzyszenia Number One Club zrzeszające posiadaczy i miłośników pojazdów zabytkowych, militarnych oraz klasycznych w tym roku obchodzi 45-lecie istnienia. Z tej okazji,  25 i 26 marca w Sukcesji przygotowano specjalną wystawę jednośladów. Organizatorzy zapewniają – urodzinowych atrakcji nie zabraknie.

Mimo, że modele motocykli produkowane kilkadziesiąt lat temu znacznie odbiegają od współczesnych, to wciąż wzbudzają ogrom emocji. Kojarzą się z czymś więcej niż jedynie zwykłymi, dwukołowymi pojazdami. Mają za sobą nieprawdopodobną historię i – według miłośników – duszę. Jubileusz istnienia Number One Club to idealny moment na podzielenie się z łodzianami wiedzą o tych niezwykłych maszynach oraz na przekazanie tej niezwykłej pasji kolejnym pokoleniom motocyklistów.

Wystawie pojazdów towarzyszyć będzie wiele dodatkowych atrakcji, dedykowanych całym rodzinom. Jedną z nich okaże się występ zespołu Bandaż Elastyczny – rock’n’nrollowego cover-bandu. Z głośników rozbrzmiewać będą szlagiery muzyki brytyjskiej i amerykańskiej. Zespół zaprezentuje również znane polskie przeboje takich legend sceny muzycznej jak Dżem i Soyka.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z makietą przedstawiającą archiwalne zdjęcia oraz poczęstować się wojskową grochówką przywołującą ducha złotych czasów polskiej motoryzacji. Z myślą o najmłodszych powstanie kącik zabaw. Dzieci zaprojektują własne motocyklowe bandany oraz niczym prawdziwi twardziele pokonujący bezkresy U.S. Route 66, pokryją swoje ramiona (zmywalnymi) tatuażami.

MotoLove to wydarzenie, które pozwoli na podróż w czasie – podkreśli niekwestionowaną rolę jednośladów w minionej epoce. Motocykle oraz maszyny wojskowe, które zostaną zaprezentowane w Sukcesji, niejednokrotnie były wykorzystywane na planach znanych filmów kostiumowych.

Wystawa pojazdów odbędzie się w ostatni weekend marca na poziomie -1 i 0 w CH-R Sukcesja. W sobotę 25 i niedzielę 26 marca w jednym miejscu pojawi się pięćdziesiąt kultowych motocykli oraz kilka unikatowych samochodów. Cenne eksponaty takich marek jak np. Harley-Davidson zrobią wrażenie nie tylko na pasjonatach! Pojawią się również modele, które dopiero zeszły z taśmy produkcyjnej – pojazdy elektryczne i spalinowe. Zapewnią je partnerzy tej części wystawy: Romet i Moto Przyguccy.

Auta takich marek jak BMW, Mercedes czy Jaguar rozpalają wyobraźnię miłośników czterech kółek bez względu na wiek. W zeszłym tygodniu pojawił się nowy punkt na mapie Łodzi, będący ziszczeniem marzeń małych kierowców. Super Car to zlokalizowana w Sukcesji wypożyczalnia zdalnie sterowanych autek dla dzieci. Minirepliki luksusowych marek to nie lada gratka dla najmłodszych miłośników koni mechanicznych.

Super Car to niesamowita frajda, dostarczająca dawkę niezapomnianych wrażeń. To niepowtarzalna okazja, aby dzieci wczuły się w rolę „dorosłych kierowców” podczas samodzielnej jazdy. Jednak bez obaw. Wszystkie autka wyposażone są również w pilota. Dzięki temu opiekun ma pełną kontrolę nad poczynaniami młodego rajdowca. Jeśli zauważy niebezpieczeństwo na drodze – może użyć funkcji „stop”, dzięki której maluch natychmiast się zatrzymuje. Niewielka prędkość pojazdu sprawia, że młody kierowca jest w pełni bezpieczny.

Dodatkowo, niewątpliwą atrakcją dla dzieci są wydawane prawa jazdy. Każdy, po zakończonej przygodzie otrzymuje specjalny dokument potwierdzający jego umiejętności. Z ogromną satysfakcją i dumą maluchy odchodzą od stoiska, a uśmiech na ich twarzach wydaje się być bezcenny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ramen
Ramen Festival 2017
Dizastermmag Awards 2019
port_gier3_inter_300_225
16. Łódzki Port Gier

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*