Motocyklowe wyścigi na plaży w Manufakturze

head_to_headW niedzielę, 3 września, Manufaktura oficjalnie żegna tegoroczną plażę! I to żegna z przytupem! Na piasku będzie można podziwiać motocyklistów enduro, którzy zmierzą się w wyścigach z przeszkodami podczas turnieju „Head to head”.

Ryk silników, efektowne skoki i adrenalina – takie niezapomniane wrażenia czekają na wszystkich, którzy w niedzielę o godz. 13 przyjdą na plażę w Manufakturze. Wyścigi „Head to head” to nietypowy pomysł na wykorzystanie piasku i… wielki test umiejętności zawodników! Bo, jak przekonuje Andrzej Andrzejak, organizator wydarzenia – Już sama jazda po plaży będzie wyzwaniem, a przecież pojawią się jeszcze dodatkowe przeszkody, m.in. opony i kłody drewna, przez które przeskakiwać będą zawodnicy.

Zawodnicy będą zmagać się w różnych kategoriach: dzieci do lat 16, kobiety i mężczyźni. – Najmłodszy zawodnik będzie miał 12 lat i mnóstwo hartu ducha! – dodaje organizator.

Goście Manufaktury będą mogli spotkać się m.in. z Oskarem Kaczmarczykiem, Mistrzem Polski Juniorów w Enduro, uczestnikiem m.in. Mistrzostw Świata oraz tak prestiżowych imprez jak choćby Red Bull Megawatt oraz Adrianem Andrzejakiem, również uczestnikiem Mistrzostw Świata. Przygotowano także atrakcje dla kibiców – już od godz. 10 będzie można podglądać treningi, porozmawiać z zawodnikami i zrobić sobie zdjęcia na motorach. Dla najmłodszych czeka wyścig na rowerkach biegowych, w których nagrodą główną będzie przejażdżka z najlepszym zawodnikiem Head to Head.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *