19 września w godz. 9-18 i 20 września w godz. 8-14 na terenie Startu Łódź odbędzie się kolejny Moto Weteran Bazar. Wstęp – 12 zł jednodniowy, 20 zł dwudniowy.

Wszyscy uczestnicy giełdy, zwiedzający oraz wystawcy mają obowiązek zasłaniania nosa i ust poprzez noszenie maseczek. Wystawcy muszą mieć na dłoniach rękawiczki ochronne oraz posiadać na stoisku dostępny dla zwiedzających płyn do dezynfekcji rąk. W trosce o siebie i innych prosimy o rozsądne zachowanie i utrzymywanie odpowiedniego dystansu.

Jak zawsze nie zabraknie części motocyklowych, różnego rodzaju artykułów kolekcjonerów. Jak pisze na swojej stronie organizator „łódzka giełda to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką.”

Moto Weteran Bazar odbywa się cztery razy do roku, w styczniu (w Hali Sportowej), maju, czerwcu i wrześniu (na terenie Startu Łódź). Impreza organizowana jest od 1992 roku. Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fmp2016
Festiwal Myślenia Projektowego – informacje
Modopolis 2020 ze zmianą
kiermasz
Kiermasz na pożegnanie wakacji!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*