IMG_0044

W weekend, 13-14 września, na terenie Startu Łódź odbył się Moto Weteran Bazar. Łódzka giełda jest największa tego typu imprezą kolekcjonerką w Polsce.

Na giełdzie spotykają się miłośnicy zabytkowych samochodów i motocykli oraz kolekcjonerzy militariów z Polski i zagranicy. Warto dodać, iż coraz częściej wystawiane są do sprzedaży maszyny rolnicze.

Ciekawostką ostatniej giełdy łódzkiej MWB było wystawienie militariów, które pojawiły się w filmie „Miasto 44” (auto Beksy – Citroën i Goliath – czołg mina samobieżna). Ponadto kolekcjonerzy zaprezentowali jak się prezentowała w czasach PRL- u Milicja Obywatelska.  W trakcie giełdy mogliśmy zaopatrzyć się w militaria, części do pojazdów, odzież na pojazdy jednośladowe czy też rzeczy które są okazami do zakupu tylko podczas takiej imprezy jak: zegary, ceramika, płyty winylowe czy fotografie z różnego okresów I i II wojny światowej.

W Moto Weteran Bazar brało udział osiemset wystawców. Wśród zwiedzających zauważono byłego wiceprezydenta Miasta Łodzi Włodzimierza Tomaszewskiego oraz Joannę Kopczyńska – przewodnicząca Rady Miejskiej w Łodzi.
 
Następny Moto Weteran Bazar odbędzie się  w 17 stycznia 2015 roku przed Halą MOSiR.

Zobacz także:

– Moto Weteran Bazar – czerwiec 2014 (foto)

Moto Weteran Bazar – maj 2014 (foto)

Moto Weteran Bazar – wrzesień 2013 (foto)

Moto Weteran Bazar – styczeń 2013 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0018gg
Akcja Graffiti w szkole im. Pogonowskiego (foto)
Zrób zabawkę dla zwierzaka z łódzkiego ZOO
Powstaje multimedialna wystawa „Ziemia Obiecana” w Muzeum Miasta Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*